to ja

Moje zdjęcie
Nazywam się Karolina Falkiewicz Jestem artystą plastykiem (Wydział Sztuki Politechniki Radomskiej, ASP Kraków), artystą fotografikiem (ZPAF Kielce) i nauczycielem fotografii w technikum fotograficznym. Fotografuję, wycinam, rysuję, maluję twarze, animuję imprezy, robię dekoracje, scenografie, kolekcjonuję dziwne rzeczy, jeszcze dziwniejsze ubrania i starocie. Wszędzie jeżdżę na rowerze i mam rudego kota.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą summer. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą summer. Pokaż wszystkie posty

11 paź 2017

ART EKO 2017

Jakiś czas temu, dokładnie w lipcu byłam na plenerze Art Eko w Książu Wielkim w pałacu  na Mirowie i okolicy. Wyszło kilka zdjęć, odzwierciedlają moje ówczesne niezbyt ciekawe samopoczucie.













Archiwum bloga