to ja

Moje zdjęcie
Nazywam się Karolina Falkiewicz Jestem artystą plastykiem (Wydział Sztuki Politechniki Radomskiej, ASP Kraków), artystą fotografikiem (ZPAF Kielce) i nauczycielem fotografii w technikum fotograficznym. Fotografuję, wycinam, rysuję, maluję twarze, animuję imprezy, robię dekoracje, scenografie, kolekcjonuję dziwne rzeczy, jeszcze dziwniejsze ubrania i starocie. Wszędzie jeżdżę na rowerze i mam rudego kota.

3 lis 2011

Gość

Miałam dzisiaj nietypowego gościa. Wracając ze spaceru znalazłam sikorkę. Jakiś kot albo inny drapieżnik wyrwał jej wszystkie z wyjątkiem jednego piórka z dupki. Całe szczęście sikory są mało płochliwe i dość odporne. Problem w tym że moje koty zżarły by ją jednym kłapnięciem szczęki.
Co się robi w Radomiu ze zranionym ptaszkiem? Najpierw skontaktowałam się z panem Słupkiem, niestety nie było go w mieście, polecił mi miłych panów ze Straży Ochrony Zwierząt. Niestety straż jest ciągle w organizacji zadzwoniłam więc do Straży Miejskiej- odesłali mnie do schroniska.... w schronisku pani poinformowała mnie że takich zwierzątek nie przyjmują i ptaszek prędzej przeżyje u mnie niż u nich. Całe szczęście mili panowie ze Straży Ochrony Zwierząt zlitowali się nade mną (oraz poszkodowaną[ym?] ) i zabrali sikorkę. Mam nadzieję że ogonek odrośnie i wiosną będzie gotowa do wypuszczenia.


2 komentarze:

  1. Witam!
    Chciałbym się z Panią skontaktować w sprawie wykorzystania jednego z Pani zdjęć. Czy może Pani przesłać mi swój adres e-mailowy abyśmy mogli poddać to dyskusji?
    Dziękuję

    OdpowiedzUsuń
  2. ale gdzie ja mam go przesłać?

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga